• Nazolabial çizgilerin belirginleşmesi ile birlikte bireylerin yüzlerinde mutsuz ve yorgun bir ifade oluşur. bu da insanların asık suratlı ve oldukça yaşlı görünmelerine sebep olmaktadır.
  • Yüzün anatomik yapısı, cildin kalınlığı, cilt tipi, nazolabial çizgilerin oluşumunda etkili faktörlerdir. Yaşlanma nedeniyle yanakların sarkması, elmacık kemiklerinin düşmesi, nazolabial kıvrımların derinleşmesine neden olur.
  • Genetik olarak bazı yüz şekillerinin anatomik yapısı nazolabial çizgi oluşturmaya yatkındır ve genç yaşlarda gülme çizgileri derin olan çok kişiye rastlayabilirsiniz. 
  • Güldüğümüzde, yanakların yukarı çıkması ile birlikte nasolabial katlantı belirgin hale gelir. Zamanla bu mimik katlantısının derinleşmesi ile oluşan boşluk, burada bir oluk yaratır. Nazolabial dolgu uygulaması ile bu oluk doldurulur.
  • Sonradan oluştuğunda kişileri daha çok rahatsız ettiği için nazolabial dolgu yaptıranlar arasında büyük çoğunluğu yaşlanma nedeniyle oluşan çizgilerden rahatsız olanlar, oluşturur.
  • Bu durumdan şikayetçi olan kişiler nazolabial dolgu işlemini tercih ederek ifadesini olumsuz etkileyen çizgilerden kurtulabilir. Nazolabial dolgu, burun kanatlarından ağız kenarlarına uzanan derin çizginin oluşmasına sebep olan yağ kaybını giderir ve gereken hacmi sağlayarak bölgedeki derinleşmeyi ortadan kaldırır. Nazolabial dolgu derin çizgilerin giderilmesinde en acısız, pratik ve başarılı yöntemdir.✅

📲 05418260072

Bizleri Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz

Adres

Gap mahallesi Turgut Özal Bulvarı BozoGolden Plaza 2.kat no:216 Batman/Merkez