• Dudak dolgusu işlemine başlamadan önce, ilk olarak yüzün yapısına uygun dudak şekli belirlenir. Uygulama başlamadan en az yarım saat öncesinde işlemin acısız uygulanabilmesi adına dudak bölgesine anestezik bir krem sürülür. Dolgu maddesini enjekte etme işlemi ise oldukça ince uçlu bir iğne yardımıyla yapılır. Kısa sürede biten bu uygulama, acısız ve kolay bir şekilde gerçekleşir.
  • Hastaların istedikleri hacim ve şekildeki dudaklara sahip olmalarını sağlar. Dudaklara aynı zamanda nem verdiğinden çok daha genç ve sağlıklı dudak görüntüsü sağlar. İnce ve asimetrik dudakların yaratmış olduğu sıkıntıları gidererek hastalara özgüven sağlar. Dudak dolgusu hastanın sağlığını hiçbir şekilde riske atmadan dudaklarda istenilen hacmi sağlayan bir yöntemdir.
  • Dudak dolgusu uygulamaları oldukça pratik ve kısa süren uygulamalardır ve 15-20 dakika sürmektedir. Dudak dolgusunun kalıcılığı kişilerin cilt tipine göre değişir ve ortalama olarak 9-12 ay arasında etkilidir. Bu süre, kişilerin metabolik yapısına göre bazen daha uzun sürebilmektedir.

📲 05418260072

Bizleri Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz

Adres

Gap mahallesi Turgut Özal Bulvarı BozoGolden Plaza 2.kat no:216 Batman/Merkez